X Festiwal Piosenki Ekologicznej

Dnia 29.04.2022r. na sali rycerskiej odbył się Gminny X Festiwal Piosenki Ekologicznej organizowany przez Przedszkole Nr 2. Do konkursu zgłosiło się 6 placówek w tym 14 młodych wykonawców. Dzieci śpiewały o naszej przyrodzie o którą wspólnie dbamy i chroniony ją. Solistów oceniali jurorzy w składzie : Pani Julita Margalska, Pani Izabela Fabisiak, Pan Piotr Lejbt. Wszyscy Mali wokaliści biorący udział w festiwalu otrzymały dyplomy za udział i drobne upominki. Na zakończenie Pani Dyrektor Hanna Osowska podziękowała wszystkim uczestnikom, przybyłym gościom, Dyrekcji i pracownikom NOK za pomoc w organizacji festiwalu. Festiwal przygotowały i prowadziły Panie Dorota Pietrowicz i Renata Mazur.

WERDYKT JURORÓW

KATEGORIA 3/4-LATA

1. Antonina Bielasta (Przedszkole nr 4)

2. Aleksander Sieciński (Przedszkole nr 4)

3. Lilianna Rykowska (Przedszkole nr 2)

Wyróżnienie: Krzysztof Dobies (Przedszkole nr 2)

KATEGORIA 5/6-LATA

  1. Zuzanna Zając (Szkoła Podstawowa nr 1)

2. Marysia Oczkowicz (Szkoła Podstawowa nr 2)

3. Julia Meler (Przedszkole nr 4)

Wyróżnienie: Jakub Burski (Przedszkole nr 4)