konkurs Misiowa Rodzinka

Autor zdjęcia: MGBP w Nidzicy

Wychowankowie naszego przedszkola chętnie biorą udział w różnorodnych konkursach pozwalających im wykazać się ich kreatywnością. Nie inaczej było w przypadku konkursu organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Nidzicy z okazji obchodów XVII Dnia Pluszowego Misia. Jest to ogromny sukces naszych przedszkolaków które zdobyły nie tylko całe podium w kategorii przedszkolnej, ale również liczne wyróżnienia. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce — Zofia Banasiak, grupa Krasnoludki
II miejsce — Liliana Wójcik, grupa Kasztanki
III miejsce — Blanka Sitkowska, grupa Kasztanki

Wyróżnienia:

Martyna Gałęziewska, grupa Motylki
Katarzyna Idżkowska — grupa Motylki
Paulina Mątwicka — grupa Krasnoludki
Bartosz Melkowski — grupa Misie

 Gratulujemy! 🙂