Pożegnanie u Krasnoludków

 

20 czerwca 2024 r. w gr. Krasnoludków odbyła się Uroczystość Zakończenia Przedszkola i Pożegnania sześciolatków. Podczas uroczystości, swoich starszych kolegów i koleżanki pożegnały 5-latki, życząc im powodzenia w klasie „ zerowej”. Przedszkolaki przygotowały i zaprezentowaly specjalnie na tę okazję występy artystyczne . Były wiersze, tańce i piosenki a na koniec słodki poczęstunek.
Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za czas spędzony w przedszkolu, za piękny występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.
Życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE! Wszystkim życzymy bezpiecznych i wspaniałych wakacji.