Spotkanie przy książce

Dnia 29.11.2023r. w Przedszkolu Nr 2 odbyło się ,,Spotkanie przy książce” z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli. Gościem wyżej wspomnianego spotkania była Pani Małgorzata Szczepkowska – pracownik Biblioteki Publicznej na zamku w Nidzicy. Nasze przedszkole realizuje działania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 uchwalonego przez Radę Ministrów w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci. Pani Małgorzata Szczepkowa przekazała rodzicom kilka ważnych informacji, wskazówek dotyczących znaczenia książki w rozwoju i edukacji dziecka. Zachęcała również rodziców do zapisów i wypożyczania z biblioteki dziecięcej książek dla dzieci. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie za miłe i wartościowe spotkaniem a wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do biblioteki 🙂