Wizyta w banku

„Rosnę z matematyką”
W ramach projektu „Przedsiębiorczy Przedszkolak” grupa VI Wiewiórki odwiedziła Bank Spółdzielczy W Nidzicy. Pani Anna wraz z Panią Martą zapoznały dzieci z funkcjonowaniem banku, pokazały jak odróżnić banknoty fałszywe od prawdziwych, opowiedziały o usługach jakie oferuje bank oraz jak można z nich korzystać. Przedszkolaki zapoznały się z nominałami banknotów polskich i zagranicznych, mogły również samodzielnie policzyć pieniądze używając do tego liczarek do banknotów oraz monet, co było dla nich szalenie ciekawym doświadczeniem 💸 💰
Wiewiórki zwiedziły pomieszczania znajdujące się w Banku łącznie z gabinetem Pani Prezes 🙂
Dzieci dowiedziały się również jak korzystać z bankomatu, który jest jednocześnie wplatomatem co było dla nich zaskoczeniem 🙂
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i ogrom przekazanej wiedzy 💚